×

Adana Demirspor’da Patrick Kluivert ekibine ve taraftarına güveniyor!

UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-off Çeşidi rövanşında Adana Demirspor’un KRC Genk ile oynayacağı maç öncesi Adana Demirspor Teknik Yöneticisi Patrick Kluivert, ile oyunculardan Emre Akbaba basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Yarın oynanacak KRK Genk maçının değerinin herkes tarafından bilindiğini vurgulayan Patrik Kluivert, ”Elimizden geleni yapıp yarın kendi oyunumuzu ortaya koyacağız. Oyuncularımızın durumu uygun. Sakat futbolcumuz bulunmuyor. Son maçta Kevin’in sakatlığı olmuştu. Onun da durumu çok uygun. Çok farklı bir maça çıkıyoruz. Taraftarlarımız 12. adam olarak yanımızda olacak. Bu sayede kendi futbolumuzu alana yansıtabileceğiz. Çok farklı bir atmosfer olacak. Dolu bir statta oynamayı herkes ister. Taraftarımız konutumuzda oynadığımız maçlarda daima ardımızda durdular” kelamlarına yer verdi.

Akbaba: “Herkes maçın ciddiyetinin farkında, topluluk olarak maça hazır”

KRC Genk maçının kazanmaya odaklandıklarını lisana getiren Emre Akbaba ise, ”Herkes maçın ciddiyetinin farkında. Tüm topluluk olarak maça hazırız. Kazanmaya çıkıyoruz. Rakibimize baskı yapıp elimizden geleni ortaya koyacağız. Taraftarlarımızla birlikte birçok galibiyet aldık. Umarım kaç galibiyetleri almaya devam ederiz. Onların bize olan inancı galibiyetin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor” halinde konuştu.

Share this content:

Yorum gönder