×

Genk Teknik Yöneticisi Wouter Vrancken: Farklı olacağını biliyorum

UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-off Çeşidi rövanşında KRC Genk’in Adana Demirspor ile oynayacağı maç öncesinde KRC Genk Teknik Yöneticisi Wouter Vrancken ve oyunculardan Alie Fadera basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

İlk maçta daha baskın oynayıp kazandıklarını lakin buradaki maçta durumun farklı olacağını vurgulayan KRC Genk Teknik Yöneticisi Wouter Vrancken, “Burada durumun farklı olacağını biliyorum. Genç bir grupla oynuyoruz. Oyuncularımız ateşli taraftarın önünde oynamayı seviyor. Kolay olmayacak. Zira yalnızca ateşli taraftar önünde değil çok düzgün bir ekibe karşı oynayacağız.

Elimizden geleni yapıp en âlâ oyunumuzu ortaya koyacağız. Buranın hava şartlarına kısa müddette ayak uydurmak güç. Maç esnasında oyuncularımızın beden ısısını istikrarda tutmak ismine elimizden geleni yapacağız. Su takviyesi vereceğiz. Daha evvelki elemeler ve geçen haftaki maçta yeterli çaba verdik. Lakin tam olarak istediğimiz düzeyde değiliz. Açıkçası bunu arttırmamız ve yarın maç boyunca tesirli bir halde oynamamız lazım” kelamlarına yer verdi.

“Sıcak hava sorununun sorun olacağını düşünmüyorum”

Genkli oyuncu Alieu Fadera ise, “Yarınki maça büsbütün hazırım. Deplasmandayız ve nelerle karşılaşacağımızı biliyoruz. Onların taraftarlarını biliyoruz. Sıcak hava sorununu konuşmak istemiyorum zira sorun olacağını düşünmüyorum” dedi.

Share this content:

Yorum gönder