×

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın istediği Nicolas Dominguez’in yeni kadrosu…

İtalya Serie A takımlarından Bologna forması giyen 25 yaşındaki Arjantinli orta saha Nicolas Dominguez’in yeni grubu muhakkak oluyor. Fenerbahçe ve Galatasaray’la ismi bir müddettir anılan yıldız orta saha için kulübü 12 milyon Euro bonservis talep etmişti.

Son 5 dönemdir Bologna forması giyen Nicolas Dominguez geçen dönem 34 maçta 3 gol, 2 asistlik performans ortaya koymuştu. Arjantinli orta saha bu dönem da 3 maçta mühlet aldı.

Fenerbahçe ve Galatasaray dışında Marsilya’nın da transfer gündemine gelen Nicolas Dominguez ile ilgili ünlü spor gazetecisi Fabrizio Romano bir tezde bulundu.

Romano’nun haberine nazaran; Dominguez, Premier Lig grubu Nottingham Forest için sıhhat denetiminden geçmeye hazırlanıyor. Kulüpler 9-10 milyon € karşılığında anlaştılar sözlerini kullandı.

Fenerbahçe Fred tranfseri öncesinde Arjantinli oyuncuyla önemli biçimde ilginenmişti. Galatasaray’da da Erden Timur’un 40 gündür beklettiği orta sahanın Nicolas Dominguez olduğu tez edilmişti.

Nicolas Dominguez’in Galatasaray ve Fenerbahçe transferinin gerçekleşmeme sebebi Bologna kulübünün oyuncu için istediği 12 milyon Euro’luk bonservis bedelinde indirime gitmek istememiş olmasıydı…

Share this content:

Yorum gönder