×

Beşiktaş’tan son dakika bombası! Yıldız futbolcu ikna oldu

Transfer çalışmalarına devam eden Siyah-Beyazlı takım, transfer devrinin en başından beri istediği yıldızı takımına katmak için görüşmelerini sıklaştırdı. Yıldız oyuncu Beşiktaş’a gelmeye ikna olurken bugün yeni bir gelişme yaşanması bekleniyor. Öte yandan Beşiktaş’ta transfer konusunda değerli haberler var. Siyah-Beyazlılar’da yaşanan yeni gelişmelere göz atalım.

Atiba bu defa masa başında

Görkemli mesleği sonrası Beşiktaş’a veda eden Atiba Hutchinson, transferi için idareye teklifte bulunduğu vatandaşı Moise Bombito için ağır mesai yapıyor. Colorado forması giyen 23 yaşındaki stoper için görüşmeleri sürdüren Kanadalı, Beşiktaş ismine hem oyuncu hem de kulübüyle görüşmelere başladı.

Son argüman Isak Hien

Stoper konusunda Tottenham’lı Davison Sanchez başta olmak üzere değerli isimlerle ilgilenen Kartal için Verona’lı Isak Hien tezi gündeme geldi. İsveçli stoper için İtalyan grubunun 10 milyon Euro talep ettiği, fiyatta indirim olmazsa Beşiktaş’ın ilgisinin sona ereceği söz ediliyor.

Kartal avantajlı!

Beşiktaş, Avrupa’da transferin son gününe girilirken Brezilyalı sol kanat oyuncusu Philippe Coutinho için tekrar teşebbüste bulundu. Aston Villa ile pazarlık sürecini tekrar başlatan Kartal, oyuncuyu ikna etmiş durumda. İngiliz grubunun İspanyol Real Betis’ten teklif almış olması tek mani. Lakin Beşiktaş, daha avantajlı pozisyonda.

Bonservisi 20 milyon Euro’ydu

Barcelona’dan geçen dönem 20 milyon Euro bonservisle Villa’ya transfer olan 31 yaşındaki oyuncu Türkiye’ye daha yakın. Oyuncuyla prensipte anlaşan Beşiktaş, İngilizler’le uzlaşma sağlanırsa, Ada’da transferin son gününde işi resmiyete dökebilir.

ORHAN YILDIRIM / FANATİK ÖZEL


Share this content:

Yorum gönder