×

Alanyaspor Teknik Yöneticisi Ömer Erdoğan: ki kadronun da 1 puanı hak ettiğini düşüyorum

Trendyol Muhteşem Lig’in 4. haftasında Alanyaspor, deplasmanda Pendikspor ile 1-1 berabere kaldı. Uğraşın akabinde basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Alanyaspor Teknik Yöneticisi Ömer Erdoğan, “İki kadronun oyuncularını da kutluyorum. Âlâ bir uğraş vardı. Birinci yarı açıkçası maçın planladığımız üzere topa sahip olarak set hamleleriyle rakip alana yeterli taşıdık. Penaltı durumu vardı değerlendirmediğimiz. İkinci yarı oyundan düştük. Pendikspor son 30 dakika bizden daha uygun oynadı. İkinci topları rakibe verince oyunun denetimi rakipte üzere göründü. Golü bulmamız ve koruyabilsek 3 puanla ayrılmak isterdik lakin maçın genel değerlendirmesi iki ekibin da 1 puanı hak ettiğini düşüyorum” diye konuştu.

“Oyunumuzu geliştirmek istiyoruz”
Milli ortada kadroya destekler yapmak istediklerini aktaran Erdoğan, “Hücum sınırında meşakkatler var. Sakat oyuncularımızla birlikte eksiklerimiz vardı. Kulübemizi etkiledi. Hamle sınırında oyuncumuz yoktu. Oyuncularımı verdikleri uğraştan ötürü tebrik ediyorum. Bu kâfi mi, yetmez. Çalışmalarımızın sonucunda bu oyunumuzu geliştirmek istiyoruz” halinde konuştu.

“Tayfur’un devam etmesini isteriz”
Beşiktaş’ın Tayfur Bingöl’ün transfer için Alanyaspor ile anlaştığı istikametinde çıkan haberlere ait değerlendirmelerde bulunan Ömer Erdoğan şunları söyledi:
“Resmiyet kazanamadığı için açıklama yapmam sağlıklı olmaz. Maç günü bu tıp şeyleri öğrenmek istemiyorum. Maça odaklanmak istiyorum. Tayfur yeterli bir oyuncu, Beşiktaş’ta yararlı işler yaptı. Kaliteli ve karakterli bir oyuncu. Kendisinden faydalanmak, devam etmesini istediğimi söyledim. Oyuncunun meslek planlamasında, Beşiktaş’ın ilgilenmesi oyuncunun karar vermesini etkiliyor. Olursa güzeli olur. Devam etmesini isteriz.”

Share this content:

Yorum gönder