×

Ömer Erdoğan, Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Tayfur Bingöl hakkında konuştu!

Trendyol Harika Lig’in 4. haftasında Alanyaspor, deplasmanda Pendikspor ile 1-1 berabere kaldı. Gayretin akabinde basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Alanyaspor Teknik Yöneticisi Ömer Erdoğan, “İki ekibin oyuncularını da kutluyorum. Uygun bir gayret vardı. Birinci yarı açıkçası maçın planladığımız üzere topa sahip olarak set hamleleriyle rakip alana uygun taşıdık. Penaltı durumu vardı değerlendirmediğimiz. İkinci yarı oyundan düştük. Pendikspor son 30 dakika bizden daha yeterli oynadı. İkinci topları rakibe verince oyunun denetimi rakipte üzere göründü. Golü bulmamız ve koruyabilsek 3 puanla ayrılmak isterdik ancak maçın genel değerlendirmesi iki kadronun da 1 puanı hak ettiğini düşüyorum” diye konuştu.

“Oyunumuzu geliştirmek istiyoruz”

Milli ortada kadroya destekler yapmak istediklerini aktaran Erdoğan, “Hücum çizgisinde dertler var. Sakat oyuncularımızla birlikte eksiklerimiz vardı. Kulübemizi etkiledi. Atak sınırında oyuncumuz yoktu. Oyuncularımı verdikleri çabadan ötürü tebrik ediyorum. Bu kâfi mi, yetmez. Çalışmalarımızın sonucunda bu oyunumuzu geliştirmek istiyoruz” formunda konuştu.

“Tayfur’un devam etmesini isteriz”

Beşiktaş’ın Tayfur Bingöl’ün transfer için Alanyaspor ile anlaştığı istikametinde çıkan haberlere ait değerlendirmelerde bulunan Ömer Erdoğan şunları söyledi:

“Resmiyet kazanamadığı için açıklama yapmam sağlıklı olmaz. Maç günü bu tıp şeyleri öğrenmek istemiyorum. Maça odaklanmak istiyorum. Tayfur düzgün bir oyuncu, Beşiktaş’ta yararlı işler yaptı. Kaliteli ve karakterli bir oyuncu. Kendisinden faydalanmak, devam etmesini istediğimi söyledim. Oyuncunun meslek planlamasında, Beşiktaş’ın ilgilenmesi oyuncunun karar vermesini etkiliyor. Olursa iyisi olur. Devam etmesini isteriz. Tayfur Bingöl, Beşiktaş’a transfer olacak üzere duruyor.”

Share this content:

Yorum gönder