×

Jürgen Klinsmann, FANATİK’e konuştu: Münih’te 35 bin Türk olacak!

Alman futbolunun efsane golcülerinden Jürgen Klinsmann, Şampiyonlar Ligi kura çekiminin akabinde Fanatik Gazetesi’ne konuştu. Şu an Güney Kore Ulusal Takımı’nın hocalığını yapan ve tıpkı vakitte Bayern Münih’te hem oyuncu hem de teknik adam olarak yer alan Klinsmann’a, Galatasaray’ın da yer aldığı A Grubu’nu sorduk.

‘Her şey olabilir’

Ünlü futbol adamı, Bayern ve Cim Bom’un yanı sıra Manchester United ile Kopenhag’ın da yer aldığı kümeyle ilgili olarak şunları söyledi: “Zor bir küme ancak kağıt üzerinde Bayern Münih ve Manchester United elbette önde gözüküyorlar. Fakat Şampiyonlar Ligi’nde hiçbir maç kolay değil ve her şey olabilir.”

‘Icardi, kaliteli bir futbolcu’

“Galatasaray, Avrupa’nın en kıymetli kulüplerinden biri. Güçlü bir kadro. Mauro Icardi üzere değerli bir golcüye sahipler. Çok beğendiğim ve son derece kaliteli bir futbolcu. Bilhassa Galatasaray’ın, iç alanda taraftar dayanağı epey fazla. Oyunculuk mesleğimden de bildiğim için Galatasaray, Almanya’ya geldiğinde de hiç yabancılık çekmeyecektir. Muhtemelen Münih’teki müsabakada tribünde 35 bine yakın Türk taraftar olacaktır (Gülerek). Almanya’daki Türkler’in onları yalnız bırakmayacağından eminim.”

FANATİK ÖZEL / Davet Davran


Share this content:

Yorum gönder