×

Türkiye’nin üretim ve ihracat üssü Kocaeli’deki tepe için geri sayım başladı

EKONOMİ Gazetesi öncülüğünde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Sanayi Odası’nın konut sahipliğinde düzenlenecek tepenin, ana sponsorluğunu Yıldızlar Yatırım Holding, medya partnerliğini ise Bloomberg HT üstleniyor.

Açılış konuşmalarını İKTİSAT Gazetesi İdare Konseyi Lideri Hakan Güldağ, Bloomberg HT Genel Yayın Direktörü Açıl Sezen, Yıldızlar Yatırım Holding İdare Şurası Üyesi Hakkı Yıldız, Kocaeli Sanayi Odası Lideri Ayhan Zeytinoğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’ın yapacağı doruğa Kocaeli Valisi Seddar Yavuz da katılacak, aktiflik kapsamında üç kıymetli panel de düzenlenecek.

“Sanayiyi Yeni Yüzyıla Taşımak” bahisli birinci panelin moderatörlüğünü Açıl Sezen yapacak. Panelde Yıldızlar Yatırım Holding İdare Heyeti Üyesi Hakkı Yıldız, Ford Otosan Genel Müdürü İnanç Özyurt, Gedik Holding İdare Heyeti Lideri Hülya Gedik ve GYODER Lider Yardımcısı Sertaç Karaağaoğlu konuşmacı olarak yer alacak.

Zirvenin ikinci kısmında ise İKTİSAT Gazetesi Yayın Heyeti Lideri Erdem Oğuz’un moderatörlüğünde; İGSAŞ Genel Müdürü İlkay Ünal, Tat Besin Genel Müdürü Cihan Albaş, İstanbul Vilayet Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca ve Bloomberg HT Tarım Editörü İrfan Donat “Sürdürülebilir-Akıllı Tarım Uygulamaları” panelinde görüşlerini paylaşacak.

Kocaeli’ne paha katanlar ödüllendirilecek

Zirve kapsamında düzenlenecek son panelin konusu ise “Dönüşen Dünyada Afete Güçlü Kentler Tasarlamak” olacak. İKTİSAT Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar’ın moderatörlüğünde yapılacak son panel, iki başka oturumdan oluşacak. Birinci oturumda İmar ve Kalkınma Bankası-EBRD Türkiye Yöneticisi Şule Kılıç, Gebze Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Hacı Mantar, Körfez Belediye Lideri Şener Söğüt yer alacak. İkinci oturumda ise Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Körfez Ticaret Odası Lideri Recep Öztürk, İMES OSB Bölge Müdürü, Kocaeli Makine İmalatçıları Derneği İdare Heyeti Üyesi ve Genel Sekreteri Onur Kesici olacak.

Zirvenin kapanışında ise “Kocaeli’ye Bedel Katanlar Ödülleri” sahiplerini bulacak.

Zirve Bloomberg HT’nin canlı ilişkileriyle ekranlara da taşınacak.

Share this content:

Yorum gönder