×

Dünya, Galatasaray’ın golcüsü Mauro Icardi’nin otomobilini konuşuyor! Yalnızca 3 bireyde var…

Galatasaray’ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi, kendisine bir Rolls-Royce aldı ve bu lüks otomobil, yalnızca olağan bir otomobilden ibaret değil, zira dünya üzerinde yalnızca üç kişinin sahip olduğu bir model… 

Sadece 3 şahısta var

Galatasaray’ın starı Mauro Icardi’nin, yeryüzündeki en kıymetli arabayı satın alması, dünyanın dört bir yanında gündem oldu. Arjantinli futbolcunun aldığı 26 milyon Euro bedelindeki, bireye özel tasarlanan Rolls-Royce (Boat Tail) marka araç, dünyada yalnızca 3 şahısta bulunuyor. Bunlardan biri Jay Z/ Beyonce çifti, başkası inci ticareti yapan ve ismi gizlenen bir milyarder, üçüncüsü de Mauro Icardi. 1813 adet özel modülden oluşan otomobilin ardında iki kişilik piknik kısmı, iki adet şampanya buzdolabı, açılır kapanır şemsiye üzere ayrıntılar yer alıyor.

600 beygir gücünde

Dört yıldır üretim etabında olan Boat Tail’de mutlak lüks, pembe altın dokuma iplik kaplaması, kraliyet ceviz kaplaması ve pembe altın Spirit of Ecstasy ızgarası bulunuyor. Her tekne kuyruğunun büsbütün elle monte edilmesi dört yıl kadar sürüyor. Kaputun altında 6,7 ​​litrelik V12 neredeyse 600 beygir gücü üretiyor. Bagajda otomobilin tonuna uygun, Christofle marka gümüş çatal bıçak ekipleri ve porselen tabaklardan oluşan bir servis var.

İstanbul’un keyfini çıkaracak

4 kişilik üstü açılır otomobilin gerisine entegre edilmiş bir şemsiye var ve teleskopik masa, iki kişilik piknik için otomatik olarak açılıyor… Natürel ki iki buzdolabı da var, bunlardan biri bilhassa şampanya şişeleri için tasarlanmış. 5.76 m uzunluğunda bulunuyor. Böylelikle Mauro Icardi, İstanbul sokaklarında dünyanın en değerli otomobiliyle keyifli bir halde dolaşabilir.

Share this content:

Yorum gönder