×

Fenerbahçe’de İsmail Kartal’dan transfer açıklaması! Alfredo Morelos ve Batshuayi…

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde birinci maçta 5-1 mağlup ettikleri Twente maçı öncesinde kıymetli mevzulara değindi. Sarı-Lacivertli takımın hocası, ekipten ayrılacak yahut yeni katılacak isimlerle ilgili de değerli sözler kullandı.

İşte Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal’ın açıklamaları: 

“30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Bu maça gelince, birinci maçta 5-1 kazandık, avantajlı bir skor elde ettik. Twente’nin birinci 15-20 dakika bizi ne kadar zorladığını gördük. Bunun bilinceyiz. 7 maçtır kazanıyoruz. Kazanma alışkanlığı olan bir kadroyuz. Bu maçı da çok ciddiye alıyoruz. Uygun bir kadro, koşan bir grup. Bunları da yaptığımız tahlillerde tespit ettik. Kendimize yakışan bir futbolla kazanıp ülkemize geri dönmek istiyoruz.

Elimizde kimi mevkilerde olması gereken oyuncularımız sakat. Bunları da listeye yazamadık. Bu biraz elimizi zayıflatıyor lakin takımda olan sağlam oyuncularla birinci maçta yaptığımızı yapabileceğimizi düşünüyorum.

“Twente kadrosu yeterli futbol oynamaya çalışan bir ekip. Birinci maçta farklı kaybetmiş olmalarına karşın burada galibiyetle telafi etmeye çalışacaklardır. Bunun şuurundayız. Bu biçimde yarınki maça en yeterli biçimde hazırlandık.”

Livakovic çalışmayı çok seven bir oyuncu. İdmanlarda ortaya koyduğu performansla ahenk sağlamış gözüküyor. Performansı şad ediyor bizi. Alfredo Morelos için ise katılaşmış bir şey yok. Bu süreci liderimiz ve idare yönetiyor. Batshuayi şu anda bizim takımımızda. Bugün itibariyle bizimle birlikte fakat yarın ne olur bilemem. Bu kulübün denetiminde olan bir şey. Şu anda yarınki maça odaklandım. Transferlerle konsantrasyonumu dağıtmak istemiyorum.

Share this content:

Yorum gönder