×

Düzcespor taraftarından teknik heyete çiçek ve tatlı ikramı

TFF 2. Lig Kırmızı Küme’de gayret eden Düzcespor, alanında oynayacağı Derincespor maçının hazırlıklarına yaptığı idmanla sürdürdü. Teknik Yönetici Adnan Şentürk idaresinde gerçekleştirilen idman yaklaşık 1.5 saat sürdü. Düz koşu ile başlayan antrenman ısınma hareketleriyle devam etti. Akabinde hudutlu alanda 5’e 2 top kapma ile idmana devam edildi. Dayanıklılık koşusu gerçekleştiren futbolcular, egzersizin son kısımda ise yarım saha çift kale maç oynadı.
Çalışmanın son kısmını Kulüp Lideri Muzaffer Leblebici de takip etti. Ayrıyeten Kırmızı Şimşekler Taraftar Derneği Lideri Buyruk Kiraz ve dernek üyeleri idman sonunda Teknik Yönetici Adnan Şentürk’e ‘hoş geldiniz’ diyerek, çiçek ve tatlı ikramında bulundu.

Emir Kiraz, “Hocam yeni dönem hepimize iyi olsun. Muvaffakiyetler dileriz. Bizler taraftarlar olarak her vakit grubumuzun yanında ve desteklemeye devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Adnan Şentürk de teşekkür ederek, “Düzce olarak kenetlenerek daima birlikte sizlerin de takviyesi ile kadromuzun başarısı için çalışmaya ve gayrete devam edeceğiz” dedi. Konuşmaların akabinde taraftarlar futbolculara baklava ikram ettiler ve muvaffakiyetler dileyerek toplu formda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Share this content:

Yorum gönder