×

Galatasaray’dan, Sevilla’ya Victor Nelsson cevabı: İmkanı yok!

Süper Lig’de geçen dönem Galatasaray’ın şampiyonluğunda başrol oynayan Victor Nelsson transferin beğenilen ismi olmuş durumda. Geldiği birinci günden bu yana özverili bir performans gösteren 24 yaşındaki Danimarkalı savunmacının geleceği büyük merak konusu.

‘Bizimle devam etmesini istiyorum’

Yeni dönem öncesi bir röportajda Nelsson ile ilgili soruya Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, “Nelsson’un bizimle devam etmesini istiyorum. Ben hiçbir oyuncumun gitmesini istemem. Güzel dönem geçirdik. Tahminen kendileri gitmek ister. Kulüp karar verecek” tabirlerini kullanarak cevap vermişti.

20 milyon Euro’nun altına inmediler

Bu süreçte İngiliz takımları; Tottenham ve Arsenal, Alman devi Borussia Dortmund, Danimarkalı futbolcu için büyük ilgi göstermişti. Hatta Arsenal’le de çok önemli görüşmeler yapılmış lakin Cim Bom 20 milyon Euro’nun altına inmeyince Topçular masadan kalkmıştı.

İspanyollar’a net yanıt

Ada’dan Nottingham Forest’ın da ilgisinin bulunduğu 24 yaşındaki stoper için Sevilla bir anda atağa kalktı. Uzun müddettir Nelsson’u takip eden İspanyollar, Aslan’la resmi temaslara başladı. Lakin ünlü İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun haberine nazaran; Galatasaray, Sevilla’ya ‘İmkanı yok’ yanıtını verdi.

Ramos transferi ona bağlı…

Sevilla’nın önerdiği sayısı beğenmeyen ve kabul etmeyen Sarı-Kırmızılı grup istediği teklifi alamazsa başarılı savunmacıyla yoluna devam edecek. Nelsson kaldığı taktirde de son günlerde gündemden düşmeyen Sergio Ramos transferi gerçekleşmeyecek. Şayet Nelsson ayrılırsa Ramos o vakit Galatasaray formasını giyebilir.

Share this content:

Yorum gönder