×

Emre Belözoğlu’ndan futbolcularına sitem! ‘Fikrim değişirse farklı şeyler konuşuruz’

Trendyol Harika Lig’in 4. haftasında Başakşehir, alanında karşılaştığı Konyaspor’a 1-0 mağlup oldu. Çabanın akabinde Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Alışık olmadıkları bir süreç yaşadıklarını aktaran Emre Belözoğlu, “Çok üzgünüz. 3’te 0 bizim için alışık olmadığımız ve beklemediğimiz bir süreç. Bu da bizim imtihanımız. Genel olarak oyuncuların 90 dakikalık performansından mutluyum. Kimi kırılma anları var. Bazen bu türlü olur. Oyuncularımın emeği için üzgünüm. Çalışmalarımızın karşılığını alamıyoruz. En âlâ yaptığına inandığımız işi yapmaya devam edeceğiz” formunda konuştu.

“Çok kolay gol yiyoruz”

Kolay biçimde gol yediklerini lisana getiren Belözoğlu, “Aslında kâfi müddetiniz oluyor. Haftada 1 maç oluyor. Biz 2 hafta oynamadık. Aslında çok uygun çalıştık. Bugün kaybedecek bir şey de görmedim. Çok kolay gol yiyoruz. Bazen bunları yaşamak gerekiyor. Teknik adamlık bu türlü bir meslek. Üstesinden gelebileceğimi, grubu da üstesinden gelebileceğine inandıracağımı düşünüyorum. Fikrim değişirse aslında farklı şeyler konuşuruz. Geçen yılki takımdan farklı bir takımız. Bu oyuncu kümesinin maçı kazanacak güçte olacağını düşünüyorum”diye konuştu.

“Stoper mevkiinde çok eksiğiz”

Emre Belözoğlu, transfer ile ilgili gelen soruya ise, “Mevcut oyuncularım ile belirli mevkilerde eksiklerimiz var. Stoper mevkiinde çok eksik olduğumuzu söylemiştik. 6 numarada da niyetlerimiz vardı. Önümüzde 10 gün var transfer yapacak mıyız yapamayacak mıyız göreceğiz” formunda cevap verdi.

Share this content:

Yorum gönder