×

Fenerbahçe’den yeni sponsorluk mutabakatı

THY Euroleague’de de çaba eden Fenerbahçe, Rams Küresel ile, THY Euroleague maçlarında förma önü sponsorluğu için mutabakata vardıldığını açıkladı.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada;

“Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Ekibimizin EuroLeague’de “Forma Önü Sponsorluğu’’ ve Türkiye Sigorta Basketbol Üstün Ligi’nde “Forma Sırt Sponsorluğu” için;

35 yılı aşkın müddettir Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde başta inşaat ve gayrimenkul olmak üzere sıhhat, medya, turizm, madencilik, besin, paylaşımlı ofis ve mobilya dallarında öncü bir güç olarak iz bırakan projelere imza atan RAMS Küresel ile muahede sağlanmıştır.

RAMS Küresel Logosu 2023-2024 basketbol döneminde Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Grubumuzun Türkiye Sigorta Basketbol Üstün Ligi maçlarında formalarının sırtında, numara altında; EuroLeague maçlarında ise formalarımızın önünde, ana sponsor logomuzun altında yer alacaktır.

Anlaşmanın her iki taraf için de iyi olmasını diliyor, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Grubumuzun başarılarla dolu bir dönem geçirmesini temenni ediyoruz.

RAMS Global’e dünyanın en büyük spor kulübü Fenerbahçe’mize güzel geldin diyoruz. Takviyeleri için teşekkür ediyoruz.

Sponsorluk muahedesinin imza merasimine dair ayrıntılar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.” sözlerine yer verildi.

Share this content:

Yorum gönder