×

Üstün Lig takımı Samsunspor’dan bir transfer daha!

Kırmızı-beyazlılar, forvet oyuncusu Ercan Kara’yı transfer etti. Kara, kırmızı-beyazlıların bu sezonki 4. yerli transferi oldu.

Transfer ili ilgili olarak kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz en son Orlando City SC kadrosunda oynayan 27 yaşındaki Ercan Kara ile 3 yıllık mukavele imzalamıştır. Atletimize ve topluluğumuza güzel olması dileklerimizle” sözleri kullanıldı.

Futbola Avusturya’nın Slovan HAC ekibinde başlayan Ercan Kara, sırasıyla Avusturya Wien, Karabakh Wien, SV Horn, Rapid Wien ve MLS takımlarından Orlando City kulüplerinin formasını giydi. 7 sefer Avusturya Ulusal Kadrosu formasını da terleten Kara, bu vakte kadar oynadığı 234 resmi maçta ise 121 gol atma mahareti gösterdi.

Yüksel Yıldırım: “Sırada 6, 8 ve kanat transferi var”

Samunspor Lideri Yüksel Yıldırım da toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Şimdi sırada 6, 8 numara ve kanat transferleri var. Önümüzdeki 10 gün içinde bu transferler de bitmiş olacak, kelam veriyorum. Sabırlı olalım. Çok yararlı, bu ekibi maksatlarına götürecek isimleri transfer edeceğiz” dedi.

Share this content:

Yorum gönder