×

Beşiktaş’ta Ahmet Parıltı Çebi seçim için tarih verdi!

Siyah-Beyazlılar’da son periyotta toplulukta Lider Ahmet Işık Çebi’ye yönelik tenkitler artmıştı. Beşiktaş’ın işvereni da bu durum sonrasında basın toplantısı düzenlemiş ve her bahse açıklık getirmişti. Toplulukta kongre sesleri yükselirken Çebi de seçim tarihini verdi! İşte ayrıntılar…

‘Biz bu oyuna gelmeyeceğiz’

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, idare heyeti toplantısında grubuna kongre tarihini açıkladı. Lider Çebi, düzenlediği basın toplantısı sonrasında grubu ile bir ortaya gelerek, “Takım 7 aydır maç kaybetmiyor. Ancak hiç bir idare konseyi bu durumda genel şuraya çağrılmadı. Bir oyun oynanıyor, ama biz bu oyuna gelmeyeceğiz. Vazifemizin başındayız. Kongre 2025 Mayıs ayında. Kim aday olacaksa olsun” diyerek idarecilerini motive etti.

Hasan Arat, davet yapmıştı

Beşiktaş’ta daha evvel bir sonraki seçimde başkanlığa aday olacağını açıklayan Hasan Arat, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada seçim kararı alması gerektiğini tabir etmişti. Arat, “Beşiktaş’ımızda süregelen gelişmeler onarılamaz bir güvensizlik yaratmıştır. Topluluğumuz uzun müddettir huzursuz ve kaygılıdır. Beşiktaş’ımızın, mevcut idareyle kaybedecek bir günü daha yoktur. Beşiktaş İdare Kurulu’nu, İnanılmaz Seçimli Kongre kararı almaya davet ediyorum. Topluluğumuz müsterih olsun; Beşiktaş’ımızın tüm problemlerini çözmeye hazırız” sözlerini kullanmıştı.

Süleyman Hatısaru


Share this content:

Yorum gönder