×

Galatasaray için Sergio Ramos hakkında bomba iddia! Herkesi heyecanlandırdı

Galatasaray’ın takımında görmek için büyük uğraş sarf ettiği yıldızlardan birisi olan Sergio Ramos, şimdi bir kadroyla mukavele imzalamadı. Son çıkan haberlerde, İspanyol yıldızın Arabistan’a gitme mümkünlüğünün yüksek olduğu belirtilmişti, lakin Fabrizio Romano durumun tam olarak bu formda olmadığını aktardı. Öte yandan Galatasaray’da, Portekizli orta saha Oliveira’yla ilgili de sürpriz ir gelişme yaşandı. Ayrıntılar haberimizde…

Oliveira’da sürpriz gelişme

Berkan Kutlu’yu Genoa’ya kiralayan, Fredrik Midtsjö’yü de Pendikspor’a satmasına kesin gözüyle bakılan Sarı-Kırmızılılar’da bu bölgede boşluk oluştu. Üstelik Sergio Oliveira’nın da geleceği tartışılıyor… 2.75 milyon Euro yıllık maaşı olan Portekizli futbolcunun performansından teknik heyet tam manasıyla mutlu değil. Yüksek maliyeti nedeniyle ayrılık düşünülürken yıldız oyuncu için bugün sürpriz bir gelişme yaşandı.

Atina’ya gittiler

Sergio Oliveira’nın bugün 18.30 uçağıyla Yunanistan’ın başşehri Atina’ya uçtuğu öğrenildi. Eşiyle birlikte Türkiye’den ayrılan deneyimli orta sahanın transferinin konuşulduğu bu periyotta bu atılımı dedikoduları artırdı. Fakat ulusal orta nedeniyle de 31 yaşındaki futbolcunun birkaç günlük tatile çıkmış olabileceği de gelen haberler ortasında.

Herkesi heyecanlandırdı

Galatasaray’ın uzun bir mühlet takımına katmak için çabaladığı Sergio Ramos transferinde de flaş bir gelişme var. Yapılan görüşmelerde kıymetli aralık kateden Sarı-Kırmızılılar’ın işi, Araplar’ın devreye girmesi sonrasında zora girmişti. Deneyimli savunmacı ve menajerinin istekleri sonrasında da transferin askıya alınmak üzere olduğu öne sürülmüştü. Fakat ünlü gazeteci Fabrizio Romano’nun yaptığı haber herkesi heyecanlandırdı.

Netlik kazanacak

Buna nazaran 37 yaşındaki futbolcu, kararını gün içerisinde ya da yarın verebilir. Bu doğrultuda Romano’nun haberinde Ramos’un tercihini Türkiye yahut Arabistan’dan yana yapacağı belirtildi. Fakat yarın Devler Ligi’nde takım bildiriminin son günü. Bu yüzden Ramos konusunda her şeyin bu müddet içerisinde netleşmesi bekleniyor.

Share this content:

Yorum gönder