×

Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan: Kolay ölmeyeceğiz

Antalyaspor, Harika Lig’in 4’üncü haftasında alanında Kayserispor ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan sıkıntı bir yolları olduğunu, savaşmaya devam edeceklerini ve kolay ölmeyeceklerini lisana getirdi.

ÇAĞDAŞ ATAN KOLAY ÖLMEYECEĞİZ VE SAVAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Teknik heyet içerisinde yer alan yardımcısı Mustafa Hocanın babasını kaybettiğini belirterek konuşmasına başlayan Çağdaş Atan, Büsbütün aklımız ondaydı, ona tekrardan başsağlığı diliyorum. Buradan oyuncularım da gitmek istediler, biraz olsun moralini düzeltmek ismine. Aklımızda Mustafa kardeşimiz vardı, onun dışında oyun için söyleyebileceğimiz birinci yarı sahiden çok âlâ futbol oynadık.

Özellikle derinden kaleciyle Attamah ve Arif ile uygun oyun kurduk. Orta, sağ bek temaslarını çok güzel yapıp, rakibin birinci blok baskısını hakikaten çok rahat bir halde kırdık. İkinci bölge ve üçüncü bölge oyunlarını biraz daha âlâ oynayabilirdik. Biraz sabırsız hamle ettik fakat onun dışında birinci yarı hakikaten deplasmanda oynanabilecek uygun oyunlardan bir adedini oynadık. İkinci yarıda ise kimi oyuncularımızın aldıkları darbelerden ötürü bizi eksik bırakmalarından ötürü saha içinde yalnızca gayret edebildik. 4 tane 18-19 yaşında oyuncu vardı alanda. Onlara da nitekim teşekkür ediyorum.

Çok güzel çalışıyorlardı. Birinci sefer mühlet alan Muhammet vardı mesela, bunlar sıkıntı kararlar. Bizi aslında dönem başında yoran ve yıpratan de bu yani. İnşallah her şey yeterli olacak. Antalyaspor’u oynadığı oyundan ötürü tebrik ediyorum ancak çok fazla da net durum vermedik ve maçı beraberlikle bitirdik. Gayemiz ligi bitirebildiğimiz en uygun yerde bitirebilmek. Doğal ki güç bir yolumuz var. Herkes biliyor lakin savaşmaya devam ediyoruz. Kolay ölmeyeceğiz, kolay pes etmeyeceğiz. Bu biçimde oyuncularla savaşmaya devam edeceğiz sözlerini kullandı.

Share this content:

Yorum gönder