×

Adana Demirspor’da Cherif Ndiaye’den ayrılık açıklaması

Süper Lig’in 4. haftasında Adana Demirspor, Mersin’de karşılaştığı Hatayspor ile 3-3 berabere kalırken kadronun birinci golü formda isim Cherif Ndiaye’den gelmişti. Son günlerde ismi Kızılyıldız ile anılan golcü oyuncu, transfer söylentilerine ait net tabirler kullandı.

KIZILYILDIZ SÖYLENTİLERİ VARDI

Adana Demirspor forması altında sergilediği başarılı performansla dikkatleri çeken Cherif Ndiaye için Şampiyonlar Ligi gruplarından Kızılyıldız’ın devrede olduğu ve bu transfer konusunda muahedenin sağlandığı belirtilmişti. Adana Demirspor’un bu transfere karşılık 4 milyon Euro artı 1 milyon Euro bonuslar biçiminde bir bonservis bedeli alması bekleniyordu.

NDIAYE AYRILIĞI DOĞRULADI

Hatayspor maçının sonunda yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada Cherif Ndiaye, gruptan ayrılacağını açıkladı. Adana Demirspor topluluğuna ait övgü dolu sözler kullanan ve sevgisini lisana getiren Cherif Ndiaye, futbolun için olan bir gelişmenin yaşandığını belirterek veda etti. Yaptığı açıklamada Ndiaye, “Yarın ayrılıyorum fakat bu futbol ve bu da futbolun içerisinde olan bir şey” dedi.

 

Share this content:

Yorum gönder