×

Fenerbahçe’de İrfan Can Eğribayat’tan Türkiye Ulusal Ekibi’ne gönderme! ‘Çağırmak zorundalar’

Fenerbahçe’de son maçlarda başarılı bir performans sergileyen İrfan Can Kahveci, Ankaragücü maçının akabinde konuştu. Eğribayat, bu biçimde oynamaya devam ederse Türkiye Ulusal Ekibi’nde olacağına inanıyor.

İşte Fenerbahçe’nin kalecisi İrfan Can Eğribayat’ıın açıklamaları:

“Biz her maçı kazanmak için oynuyoruz. 9’da 9 oldu, çok yeterli bizim ismimize. Ülke puanına da katkı yaptık, kümelere kaldık. Hoş bir müsaade yapacağız. Sonrasında yine hazırlanacağız. İnşallah lig sonuna kadar bu türlü sarfiyat. Geniş bir takımımız var. Bazen dışarıda kalan arkadaşlarımız oluyor. Herkes birbirine takviye oluyor. Meskenden izleyen arkadaşlarımız kazanmamız için dua ediyordur bizlere. Hoş bir ekibiz, güzle bir birliktelik oldu.”

Filenin Sultanları’nı da şampiyonlukları için tebrik ederim. Altay Bayındır kardeşim ile çok uzun vakittir arkadaşız. Birbirimize daima dayanak olduk. Çok hoş karakterli bir arkadaşımız. Gidebileceği en yeterli yere gitti. İnşallah peşinden bizler de oraya gideriz. Dominik Livakovic çok yeterli bir kaleci. 7 Sene boyunca Zagreb’de çok düzgün işler yaptı. Dünya Kupası’nda çok yeterli işler çıkardı. Birlikte çalışıyoruz. Hoca istediğine talih verecek. Oynayanın Fenerbahçe’ye katkısı olsun kâfi. Ulusal Grup için bir şey demek istemiyorum. Düzgün oynamaya devam edersem mecbur çağırmak zorundalar. 

Share this content:

Yorum gönder