×

Fransız L’Equipe duyudu: Nicolas Pepe, Harika Lig deviyle muahede sağladı

Arsenal’in, 2019 yılında 80 milyon euro’ya imza attırdığı Nicolas Pepe, Türkiye’ye geliyor.

Pepe’yle 1 yıl kalan mukavelesinin feshetmek isteyen Arsenal, gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Suudi Arabistan ekiplerinin da istediği Pepe, Türk deviyle muahede sağladı.

ARTETA, PEPE İÇİN ‘AÇIKLANACAK BİR ŞEY YOK’ DEMİŞTİ

Arsenal’in teknik yöneticisi Mikel Arteta, geçtiğimiz günlerde bu mevzuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: ‘Hala tahlil arıyoruz ve şu anda menajeri ile oyuncu ve kulüp ortasında çok fazla bağlantı var lakin şu anda açıklanacak bir şey yok.’

28 MAÇA ÇIKTI

Geçtiğimiz dönem kiralık olarak geçirdiği Birçok ile 28 resmi maça çıkan Nicolas Pepe bu müsabakalarda 8 gollük katkı sağladı.

L’EQUIPE: BEŞİKTAŞ, PEPE’YLE ANLAŞTI

Fransız L’Equipe’in haberine nazaran Beşiktaş, Nicolas Pepe ile muahede sağladı. Habere nazaran yıldız oyuncu dün Beşiktaş için Paris’te sıhhat denetiminden bile geçti.

ÖNCE F.BAHÇE YA DA BEŞİKTAŞ DEDİ

Haberi duyuran muhabir Loic Tanzi attığı tweette  ‘Her ne kadar başlangıçta reddetmiş olsa da Nicolas Pepe Türkiye’den gelen teklifi kabul etti. Şu anda Paris’te tıbbi muayenesi yapılıyor. Ya Beşiktaş’a ya da F.Bahçe’ye taahhüt verecek’ tabirlerini kullandı.

‘BEŞİKTAŞ İLE MUTABAKAT SAĞLADI’

Fakat Tanzi daha sonra L’Equipe’in sitesine girilen haberde Pepe’nin yalnızca Beşiktaş ile muahede sağladığını argüman etti. 

Share this content:

Yorum gönder