×

Galatasaray Tanguy Ndombele’yi, İstanbul’a getirdi, KAP’a bildirdi!

Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray savunma ve orta alana transfer yapmak için çalışmalarını sürdürüyordu. Bugün saat gece yarısında Şampiyonlar Ligi listesini UEFA’ya bildirmek zorunda olan sarı – kırmızılılar iki oyuncuyla mutabakata vardı.

Sarı – kırmızılılar, Tottenham’dan savunma oyuncusu Davinson Sanchez ve orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele’yi takımına kattı. 

Galatasaray oyuncuların lisans kaydını da açtı.

NDOMBELE KİRALIK, SANCHEZ BONSERVİSİYLE

Galatasaray, Davinson Sanchez’i bonservisiyle birlikte takımına katacak. Sarı – kırmızılılar İngiliz takımına 9 milyon Euro’yu altı taksitle ödeyecek.

Kongo asıllı Fransız oyuncu Tanguy Ndombele ise dönem sonuna kadar kiralık olarak Galatasaray forması giyecek.

ASLAN’DAN TRANSFER PAYLAŞIMI!

Cim Bom transferin de ateşini yaktı. Sarı-Kırmızılılar toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda Londra’dan uçağın havalandığını belirtti!

İşte o paylaşım:

İSTANBUL’A GELDİ!

Bu paylaşımdan yaklaşık 50 dakika sonra ise beklenen isim geldi… Tanguy Ndombele’yi taşıyan uçak İstanbul’a indi! Davinson Sanchez’in ülkesi Kolombiya’da olduğu için Ndombele’yle birlikte gelmediği konuşuluyor…

(Yıldız oyuncunun İstanbul’daki birinci manzaraları birazdan fanatik.com.tr’de…)

NDOMBELE İÇİN KAP DA GELDİ!

Cim Bom, “Profesyonel futbolcu Tanguy Ndombele Alvaro’nun süreksiz transferi konusunda futbolcu ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile resmi görüşmelere başlanmıştır” tabirleriyle transferi resmen duyurdu.


Share this content:

Yorum gönder