×

Jayden Oosterwolde: Çok daha düzgününü ortaya koyabilirim

Süper Lig’in 4’üncü haftasında deplasmanda Ankaragücü’nü 1-0 mağlup eden Fenerbahçe’de Hollandalı sol bek oyuncusu Jayden Oosterwolde, açıklamalarda bulundu. 

Takım olarak güzel bir ivme yakaladıklarını lisana getiren Oosterwolde, “Maç maç geliştiğimizi düşünüyorum. Elbette ki memnunuz. Ekip da memnun, birebir halde ben de aldığımız sonuçtan ötürü çok memnunum. Maçla alakalı olarak sıkıntı bir maç oynadığımızı düşünüyorum ancak saha içerisinde kolektif olarak uygun işler çıkardığımızı da söyleyebilirim. Açıkçası birinci 45 dakikaya bakacak olursak, bizim açımızdan çok büyük bir sorun yoktu lakin kolay top kayıpları yaptık. Münasebetiyle topa daha çok sahip olduğumuzda rakip topa sahip olma manasında çok fazla talih oluşturamadı. Birinci yarı bittikten sonra devre ortasında hocamız bize daha sakin ve kolay oynamamız gerektiğini söylemişti. Bizler de onu gerçekleştirdik” dedi.

“GELİŞTİRMEM GEREKEN NOKTALAR VAR”

Performansını kıymetlendiren Oosterwolde, alanda olduğu vakit keyifli hissettiğini kaydederek, “Buraya geldiğim birinci 6 ay forma bahtı bulamamıştım. Yeni bir döneme başladık ve dönem öncesi güzel bir oyun ortaya koyduğumu düşünüyorum. Hoca da bu manada bana güveniyor. Kendi adıma tabiki geliştirmem gereken noktalar var. Ortaya koyduğum performanstan mutluyum fakat çok daha iyisisini ortaya koyabileceğimi düşünüyorum. Topluluğumuza bundan daha güzelini yapabileceğimi göstermek istiyorum” sözlerini kullandı.

Share this content:

Yorum gönder