×

TRANSFER HABERLERİ | Deniz Türüç Muhteşem Lig devine! Ayrılık için müsaade istesi (5 Eylül Salı günü son dakika transfer haberleri)

ZEQIRI ELDEN KAÇTI

Fırtına, bir müddettir gündeminde yer alan Zeqiri ile büyük oranda muahedesine karşın oyuncu son anda karar değiştirip Avrupa kupalarında devam eden Genk’i tercih etti. Oyuncunun transferinin kısa mühlet içinde sonuçlanması bekleniyor. Son ana kadar Trabzonspor’u bekleten oyuncunun bu seçimi idaresi zora soktu. Trabzonspor, alternatif isimlere bakıyor.

SON YOLCU DOĞUCAN

Doğucan Haspolat’ın transfer periyodu sona ermeden ayrılığına kesin gözle bakılıyor. Avrupa’dan gelen birkaç teklife Trabzonspor’un talebi 700 bin Euro olmuştu. Lakin Avrupa’da transferin kapanmasının akabinde Doğucan’a gelen farklı tekliflerin değerlendirmeye alınacağı belirtildi.

GALATASARAY VE BAŞAKŞEHİR ORTASINDA TAKAS İHTİMALİ

Başakşehir ve Galatasaray, Berkay Özcan ile Leo Dubois takası için görüşmelere başladı. İstanbul grupları, transfer görüşmelerinde ilerleme sağlarken Okan Buruk’un da Berkay Özcan’ı çok istediği biliniyordu. Geçtiğimiz dönem başında da oyuncuyla ilgilenen Galatasaray, bonservis talep eden Başakşehir’i ikna edememişti. Ndombele ve Sanchez transferlerinin akabinde yabancı kontenjanında yer açmak isteyen sarı-kırmızılı takım, Leo Dubois’i göndermek istiyor.

FENERBAHÇE İÇİN SÜRPRİZ ARGÜMAN

Orta alana transfer yapmak isteyen Fenerbahçe’de gündeme gelen isimlerden biri de Manchester United’da forma giyen Hollandalı yıldız Donny van de Beek oldu. Kadrodan ayrılmaya sıcak bakan 26 yaşındaki oyuncunun transfer edilmesi halinde Ocak ayında listeye eklenmesi bekleniyor. (A Spor)

ALZATE İÇİN KARAR VAKTİ

Trabzonspor’un listesinde yer alan değerli isimlerden biri de Alzate’ydi. Başarılı oyuncu, Trabzonspor’un teklifine şimdi net bir karşılık vermedi. Türkiye’ye transfer olup olmama konusunda kararsız olan Alzate başka yandan da farklı teklifler alma ve Brighton’da kalmanın hesaplarını yapıyor. Oyuncuyla ilgili durumun birkaç güne kadar netleşmesi bekleniyor.

DENİZ TÜRÜÇ MÜSAADE İSTEDİ

Sürpriz bir formda Trabzonspor’un listesine giren Deniz Türüç, kulübüyle görüşme gerçekleştirdi. Başakşehir idaresinden Trabzonspor’a transferi için kolaylık isteyen oyuncu, Fırtına’ya imza atmayı çok istiyor. Kulüpler ortasındaki görüşmelerin sürdüğü tabir edilirken, transferde küçük pürüzlerin kaldığı belirtiliyor.

KRUNIC, HOCASIYLA GÖRÜŞTÜ

İtalyan basını, Fenerbahçe’nin transferi için çok gayret sarf ettiği Rade Krunic teşebbüslerinin perde ardını yazdı. Calcio Mercato’ya nazaran Boşnak yıldız, Sarı-Lacivertliler’in kendisini çok istemesi sonrası bu kulübe imza atmak için Milanlı yöneticilerle görüştü. Lakin daha sonra teknik yönetici Stefano Pioli, başarılı öğrencisiyle bir toplantı daha gerçekleştirdi ve transferine müsaade vermediğini iletti. Krunic’in de hocasının bu kararına itiraz etmediği belirtildi. 29 yaşındaki futbolcunun bu tutumu sergilemesinde, Milan’a duyduğu büyük hürmetin tesiri olduğu vurgulandı. İtalyan devinin, Krunic’i ödüllendirerek maaşına artırım yapacağı kaydedildi.

Share this content:

Yorum gönder