×

Galatasaray’da ayrılık! Nicolo Zaniolo ile Yunus Akgün’ün akabinde bir veda daha…

Şampiyonlar Ligi takımı kuran ve Molde pürüzünü aşarak ismini Avrupa’nın 1 numaralı arenasında kümelere yazdıran Galatasaray’da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sergio Ramos ve orta saha transferi için görüşmelerini sürdüren Cimbom’da sürpriz bir ayrılık yaşanabilir. Son olarak Nicolo Zaniolo’yu Aston Villa’ya, Yunus Akgün’ü ise Leicester City’ye gönderen Galatasaray’ın artık de ulusal orta alanının transferi için İtalyan takımıyla muahede sağlamak üzere olduğu argüman edildi.

OKAN BURUK: AYRILMAK İSTEYEN OYUNCULAR VAR

Molde maçının akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan ve transfer çalışmaları için az bir müddetlerinin kaldığını aktaran Buruk, ayrılıkların da yaşanabileceğini belirtmiş, şu tabirleri kullanmıştı:

Ayrılacak ve ayrılmak isteyen oyuncular var. Onun yanında Şampiyonlar Ligi için elimizde çok önemli bir koz var. Çok az da bir süremiz kaldı. 4 Eylül’e kadar listeleri vermemiz gerekiyor. 2 yahut 3 transfer düşünüyoruz fakat ortamızdan ayrılacak arkadaşlar da bu sayısı belirleyecek. Transfer kolay olmuyor. Bazen kulüpleri bırakmıyor. Oyuncuların bazen Harika Lig birinci tercihi olmuyor. İnşallah projelerimizi anlatır ve bu periyotta uygun oyuncular ortamıza katarız.

Share this content:

Yorum gönder