×

Amir Hadziahmetovic: Galibiyet için oynayacağız

UEFA Konferans Ligi Play-off Tipi rövanş maçında Beşiktaş, yarın alanında Dinamo Kiev ile karşılaşacak. Bu karşılaşma öncesi Beşiktaş’ın 26 yaşındaki futbolcusu Amir Hadziahmetovic, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

‘Galibiyet için oynayacağız’

İlk maçta hoş bir galibiyet aldıklarını lakin istedikleri oyunu yansıtamadıklarını belirten Hadziahmetovic, “Bu hafta yapamadığımız şeylere çalıştık ve odaklandık. Yarınki maçta galibiyet için oynayacağız. Güzel bir grubuz. Orta alanda birbirimizi tanıyoruz ve birlikte oynadıkça daha yeterli oynuyoruz. Orta saha grubun kalbidir. Bu dönem yeterli şeyler yaptığımızı düşünüyorum, geçen sene de güzel işler yapmıştık. Umarım bu türlü devam ederiz” sözlerini kullandı.

‘Kim oynarsa oynasın güzel formda oynayacaktır’

Arthur Masuaku ve Daniel Amartey’in sakatlıklarından ötürü yarın savunma sınırının değişeceğinin hatırlatılması üzerine Bosna-Hersekli futbolcu, “Bükreş’te taban beklediğimiz üzere değildi. Pas trafiğini istediğimiz üzere yapamadık. Bunlar bahana değil fakat içeride, kendi alanımızda daha âlâ şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Beşiktaş’ın her oyuncusu yeterlidir. Kim oynarsa oynasın uygun halde oynayacaktır” diye konuştu.

Share this content:

Yorum gönder