×

Atiba Hutchinson’dan Beşiktaş’a stoper önerisi! Düğüm çözülüyor…

Yeni döneme 3 kulvarda da muvaffakiyet maksadıyla başlayan Beşiktaş, bu doğrultuda takımına değerli destekler yapmıştı. Transfer devrinin bitimine sayılı gün kala 3 atak daha yapmayı amaçlayan idare için en kritik operasyon, stoper için…

SANCHEZ İÇİN RENNES’LE YARIŞ VAR

İngiltere Premier Lig grubu Tottenham’dan Davinson Sanchez için teşebbüslerini sürdüren Kara Kartal, bu bahiste Fransa Ligue 1 grubu Rennes’le yarışıyor.

Tottenham’dan ayrılığın eşiğinde bulunan Davinson Sanchez’le Avrupa’dan ilgilenen kulüpler var.

BONUCCI’Yİ ALMANLAR DA İSTİYOR

Sanchez’e ek olarak İtalyan takımı Juventus’la kontratı sona eren Leonardo Bonucci’yle de menajeri aracılığıyla görüşmelerde bununan idare, bu isim konusunda da Alman kulüpleriyle çaba ediyor!

İtalyan futbolunun simge isimlerinden Leonardo Bonucci, mesleğine Avrupa’da devam etmek istiyor.

YÖNETİM AĞIR MESAİ İÇİNDE

Kadrosuna şef bir stoper kazandırmak için ağır mesai harcayan idare, Avrupa’da transfer devrinin kapanacak olmasını bir fırsat olarak kullanmayı amaçlıyor.

ATIBA EKİP ARKADAŞINI ÖNERDİ: MOUSE BOMBITO

Kara Kartal’da son olarak yeni bir isim gündeme geldi… Beşiktaş mesleğine veda eden Atiba Hutchinson, Kanada Ulusal Takımı’ndan arkadaşı Moise Bombito’yu idareye teklif etti.

Kanadalı Moise Bombito, ABD Ligi gruplarından Colorado’da vazife yapıyor.

PİYASA PAHASI 1 MİLYON EURO

23 yaşındaki 1,90’lık sağ stoper, ABD Major Lig gruplarından Colorado’da vazife yapıyor. Genç futbolcunun piyasa kıymeti 1 milyon Euro düzeyinde bulunuyor. İdarecilerin, teknik takımdan onay çıkması halinde savunmaya 2 destek yapması gündeme gelebilir.

Share this content:

Yorum gönder