×

Fenerbahçe transfer haberi: Alfredo Morelos’da ayrıntılar ortaya çıktı

Sarı-Lacivertliler’de Edin Dzeko’nun gelmesinin akabinde ichy Batshuayi’nin huzursuzluk yaşadığı tarafında birçok haber çıkmıştı. Belçikalı oyuncunun, yedek beklemek istemediği ve bu nedenle ayrılma kararı aldığı kaydedildi.

Yönetim de bunun üzerine çabucak yeni bir forvet arayışına başladı. Öte yandan Michy Batshuayi’ye gelen teklifler de değerlendirilmeye alındı. Sarı-Lacivertliler, ismi daha evvel de gündeme gelen, haziranda Rangers’tan ayrıldığından beri boşta olan Alfredo Morelos ile her bahiste muahede sağlandı.

Kolombiyalı golcü evvelki gece İstanbul’a gelirken, Batshuayi’nin satışı konusunda da Premier Lig grubu Nottingham ile yaklaşık 10 milyon Euro karşılığında el sıkışıldı.

Luton, King’in peşinde

Fenerbahçe’de bugünün hareketli geçmesi bekleniyor. Hem Michy Batshuayi’nin Nottingham Forest’a satışı, hem de Alferdo Morelos’un 3 yıllık mukavelesiyle ilgili KAP açıklamasının gelmesi mümkün. Sarı-Lacivertliler’in İngiltere’ye göndereceği tek isim Batshuayi olmayabilir. Premier Lig’in yeni gruplarından LUton Town da Joshua King’in peşinde. Norveçli hamle oyuncusuyla ilgili gelişmeler de yaşanabilir.

Share this content:

Yorum gönder