×

Lider Özlü’den futbolculara takviye bildirisi

Düzce Belediye Lideri Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un maçlarına konut sahipliği yapacak olan kent stadyumunu ziyaret etti. Düzcespor’un yeni dönemde maçlarını oynayacağı yeni stadyumda incelemelerde bulunan Lider Özlü, soyunma odalarından hakem odalarına, hizmet verecek büfe alanlarından tuvaletlere, tribünlerden idare odalarına kadar tüm alanları ayrıntılı biçimde inceleyerek, son durum hakkında bilgi aldı.

Ardından yeni stadyumda idman yapan futbolcularla bir ortaya gelen Lider Faruk Özlü, içinde bulundukları güney spor yerleşkesi başta olmak üzere içerisinde Düzcespor’un ana stadyumunun da bulunacağı formda ile kazandırılacak olan güney spor yerleşkesi hakkında kısa bilgilendirme de bulundu.

“Ana stat yapılıncaya kadar maçlarımızı burada oynayacağız” diyerek futbolculara seslenen Faruk Özlü, “Bu stat TFF tarafından da onaylandı. 1.lig kadroları da burada maç yapabilecek halde onaylandı. Düzce’mize iyi olsun. Sizlerden performans, muvaffakiyet bekliyoruz. Misyonda olduğum mühlet içerisinde daima ardınızda olacağım. Sizden bir tek ricam var yenilmeyin. Zira ben yenilmeyi hiç sevmem” halinde konuştu.

Başkan Özlü ve beraberindeki heyet daha sonra futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

İHA

Share this content:

Yorum gönder