×

Onur Bulut: En âlâ halde misyonumu yapmaya çalışıyorum

Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi Play-Off tipi rövanş müsabakasında Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev’i 1-0 mağlup ederek kümelere kaldı. Müsabakanın akabinde Beşiktaşlı oyuncu Onur Bulut açıklamalarda bulundu. Maçın denetiminin kendilerinde olduğunu tabir eden Onur Bulut, “Maça düzgün başladık. Pek konum vermedik. Denetim bizdeydi. Bence bugün 90 dakika sahiden herkes uygun bir maç çıkardı. Çok uygun konsantre olduk. İdmanda çalıştıklarımızın hepsi maçta da istediğimiz üzere gitti. Yeterli bir galibiyet oldu” biçiminde konuştu.

“İYİ HALDE MİSYONUMU YAPMAYA ÇALIŞIYORUM”

Nerede misyon verilirse elinden gelenin en uygununu yaptığını söyleyen 29 yaşındaki oyuncu, “Dediğiniz üzere nerede misyon veriliyorsa en yeterli biçimde misyonumu yapmaya çalışıyorum. Allaha şükür şu an her şey yeterli gidiyor. Bu da tabi ki grup arkadaşlarıma da bağlı. Herkes uğraş ediyor. Güzel performans sergilendiğinde otomatik olarak herkesin bedeli daha da artıyor” diye konuştu

“GRUPLARA GİRMEK İSTEDİK, BUNU DA BAŞARDIK”

Aynı performansla devam etmek istediklerini söyleyen Bulut, “Buraya 6’da 6 ile geldik. Ön elemeler ve Play-Off’larda her maçı kazanarak geldik. Grubun kalitesi burada belirli oluyor. Kümelere girmek istedik. Bunu da başardık. 90 dakika boyunca âlâ konsantre olan bir gruptuk. Kümelerde da bu türlü devam etmemiz gerekiyor. Ligle alakalı gayemiz aşikâr. Pazar günü Sivas ile oynuyoruz. Orada da elimizden geleni yapıp 3 puanı almak istiyoruz” dedi.

Share this content:

Yorum gönder