×

Onur Bulut: Tıpkı performansımıza devam etmek istiyoruz

Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi Play-Off çeşidi rövanş müsabakasında Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev’i 1-0 mağlup ederek kümelere kaldı. Müsabakanın akabinde Beşiktaşlı oyuncu Onur Bulut açıklamalarda bulundu. Maçın denetiminin kendilerinde olduğunu söz eden Onur Bulut, “Maça uygun başladık. Pek konum vermedik. Denetim bizdeydi. Bence bugün 90 dakika hakikaten herkes uygun bir maç çıkardı. Çok düzgün konsantre olduk. İdmanda çalıştıklarımızın hepsi maçta da istediğimiz üzere gitti. Uygun bir galibiyet oldu” biçiminde konuştu.

“İYİ HALDE VAZİFEMİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM”

Nerede misyon verilirse elinden gelenin en güzelini yaptığını söyleyen 29 yaşındaki oyuncu, “Dediğiniz üzere nerede vazife veriliyorsa en güzel halde vazifemi yapmaya çalışıyorum. Allaha şükür şu an her şey düzgün gidiyor. Bu da tabi ki grup arkadaşlarıma da bağlı. Herkes gayret ediyor. Yeterli performans sergilendiğinde otomatik olarak herkesin kıymeti daha da artıyor” diye konuştu “GRUPLARA GİRMEK İSTEDİK, BUNU DA BAŞARDIK”

Aynı performansla devam etmek istediklerini söyleyen Bulut, “Buraya 6’da 6 ile geldik. Ön elemeler ve Play-Off’larda her maçı kazanarak geldik. Kadronun kalitesi burada aşikâr oluyor. Kümelere girmek istedik. Bunu da başardık. 90 dakika boyunca âlâ konsantre olan bir ekiptik. Kümelerde da bu türlü devam etmemiz gerekiyor. Ligle alakalı amacımız belirli. Pazar günü Sivas ile oynuyoruz. Orada da elimizden geleni yapıp 3 puanı almak istiyoruz” dedi.

Share this content:

Yorum gönder