×

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Nenad Bjelica: Büyük işler başaracağımızı düşünüyoruz

Bordo-Mavililer, Muhteşem Lig’in 4. haftasında Kasımpaşa’ya konuk oldu. Ligin eleştirilen kadrolarından olan Trabzonspor, İstanbul deplasmanında 5-1 kazandı ve ulusal ortaya moralle girdi. 

‘Ayağa kalktık’

Karşılaşmanın akabinde Fırtına’nın teknik yöneticisi Nenad Bjelica da memnundu. Hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını kaydeden Hırvat çalıştırıcı, “Maçın tamamında üstündük. 5-1’lik galibiyetler her vakit olmuyor. Kasımpaşa, daha evvelki 3 maçta neler yapabileceğini gösterdi. İç alanda kaybettikten sonra ve konuşulanlardan sonra bu stil maçlar kolay değildir ancak ayağa kalktık” dedi.

Bjelica ferdi performansları da kıymetlendirdi:

Bardhi bugün 2 gol attı ve durumlarımızın mimarı oldu. Ona bu formuyla daima gereksinimimiz var. Enis Destan birinci golü atan oyuncuydu lakin genç bir oyuncu, sabretmek gerekiyor. Dönem başında gösterdikleri ile burada bir yeri hak ettiğini gösterdi. Mehmet ve Göktan da hoş şeyler gösterdi. Fountas ve Teklic de burada olmayı hak ettiklerini gösterdiler.

‘Aramıza katılacak oyuncular var’

Transfere de değinen deneyimli çalıştırıcı, “Burada çalışmaya niyeti olan oyuncularımız var. Bizim getireceğimiz oyuncular isimleri ile değil gayretleri ile öne çıkacak demişti. Transferle birlikte ortamıza katacağımız oyuncular da var. Onlarla birlikte büyük şeyler başaracağımızı düşünüyoruz” yorumunu yaptı.

Share this content:

Yorum gönder