×

Arina Fedorovtseva gönlünü eski Fenerbahçeli’ye kaptırdı! Dün gece tribünden takip etti…

Son vakitlerde eski Fenerbahçeli futbolcuyla aşk savları ile gündeme gelen Fenerbahçe Opet’in voleybolcusu Arina Fedorovtseva, dün gece oynanan maçı tribünden izleyerek bu tezlerini doğrulamış oldu.

2021’DE EKİBE KATILDI

Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Ekibi, Dinamo Kazan ve Rusya’nın alt yaş ulusal kadrolarında gösterdiği performansla dikkat çeken Rus smaçör Arina Fedorovtseva’yı 2021 yılında renklerine bağlamıştı.

TARAFTARIN SEVGİLİSİ HALİNE GELDİ

Fenerbahçe Opet forması giyen Arina Fedorovtseva, gösterdiği performans ile taraftarın kısa müddette sevgilisi haline geldi.

‘FUTBOLCULAR İLETİ ATIYOR’

Arina Federovtseva, geçen sene verdiği bir röportajda futbolcuların kendisine bildiri attığın söylemişti, Rus voleybolcu “Evet ileti atıyorlar ve bu kadar. Her şeyin bir vakti var. Şu an için yalnızca voleybol ve bu harika” tabirlerini kullanmıştı.

‘TÜRKLER BANA EVLENME TEKLİF EDİYOR’

Federovtseva, geçtiğimiz yıl da Türkler hakkındaki açıklamaları ile gündeme gelmişti. Türk erkeklerinin kendisine evlenme teklifi ettiğini söyleyen genç voleybolcu bu bahiste şu sözleri kullanmıştı: “Bana toplumsal medyadan sık sık ne kadar hoş olduğumu söyleyip kahve içmeye davet ediyorlar. İstanbul’a geldiğimden beri çok fazla evlenme teklifi aldım”

TRİBÜNDEN TAKİP ETTİ

Son vakitlerde aşk hayatı ile gündeme gelen Arina Federovtseva, dün gece oynanan Eyüpspor – Girseunspor maçını tribünden takip etti. Öte yandan Anna Lazareva da, grup arkadaşının yanında maçı takip edenlerin ortasındaydı.

ARINA – BERKE AŞKI DOĞRULANDI

Eyüpspor – Giresunspor maçını tribünden takip eden 19 yaşındaki voleybolcu Arina Fedorovtseva’nın son vakitlerde ismi sıklıkla Eyüpspor kalecisi Berke Özer ile anılıyordu. Arina’nın maçı tribünden takip etmesinin akabinde bu argümanları doğrulanmış oldu.

Share this content:

Yorum gönder