×

Beşiktaş scoutu bu türlü görüntülendi: İşte izlediği oyuncu

Hollanda 1. liginde evvelki gün oynanan Utrecht-Feyenoord müsabakasının Beşiktaş’ın takibinde olduğu ortaya çıktı. Rotterdam merkezli 1908 internet sitesi Feyenoord’un deplasmanda 5-1 kazandığı maça siyah-beyazlıların scout gönderdiğini tez etti.

Karşılaşmayı dikkatle izlediği belirtilen ismin fotoğrafının da yayınlandığı haberde, üzerinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü armalı bir şort bulunması dikkat çekti. Scout’un ayrıntılı notlar aldığı, Feyenoord ekibinden Mats Wieffer, Marcos Lopez, Gernot Trauner, Alireza Jahanbakhsh olmak üzere dört ismi not ettiği belirtildi.

Alınan notlar uyarınca en çok öne çıkan ismin, konuk grubun 23 yaşındaki ön liberosu Mats Wieffer olduğu kaydedildi. Maça birinci 11’de başlayan ve 90 dakika vazife alan genç oyuncunun, bu isimler içerisinde Beşiktaş’ın en çok ağırlaştığı futbolcu olduğunun görüldüğü tabir edildi.

Feyenoord’da kaptanlık pazubandı takan 31 yaşındaki Gernot Trauner’in de siyah-beyazlıların takibinde olduğu vurgulandı. Avusturyalı defans oyuncusunun kulübüyle 2026’ya kadar kontratı bulunduğu aktarıldı. Kartal’ın takibinde olduğu tez edilen Marcos Lopez, ve Alireza Jahanbakhsh’ın ise Utrecht maçında vazife almadıkları belirtildi. Türkiye’de transferin 15 Eylül’e kadar sürdüğü hatırlatıldı.

Share this content:

Yorum gönder