×

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Arsenal’ın yıldızı teklifi kabul etti!

Pepe’yle 1 yıl kalan mukavelesinin feshetmek isteyen Arsenal, gelen teklifleri değerlendirmeye almıştı. Suudi Arabistan kadrolarının da istediği Pepe’nin Harika Lig deviyle muahede sağladığı aktarılmıştı. Pepe’nin, Muhteşem Lig devinden gelen bu teklifi kabul ettiği, lakin transferin son anlarda gerçekleşmediği tabir edildi. Ayrıntılar haberimizde…

ARTETA, PEPE İÇİN ‘AÇIKLANACAK BİR ŞEY YOK’ DEMİŞTİ

Arsenal’in teknik yöneticisi Mikel Arteta, geçtiğimiz günlerde bu hususla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: ‘Hala tahlil arıyoruz ve şu anda menajeri ile oyuncu ve kulüp ortasında çok fazla bağlantı var fakat şu anda açıklanacak bir şey yok.’

28 MAÇA ÇIKTI

Geçtiğimiz dönem kiralık olarak geçirdiği Birçok ile 28 resmi maça çıkan Nicolas Pepe bu müsabakalarda 8 gollük katkı sağladı.

L’EQUIPE: BEŞİKTAŞ, PEPE’YLE ANLAŞTI

Fransız L’Equipe’in haberine nazaran Fenerbahçe’nin de transfer etmek istediği Nicolas Pepe, Beşiktaş ile mutabakat sağladı. Habere nazaran yıldız oyuncu dün Beşiktaş için Paris’te sıhhat denetiminden bile geçmişti. 

PEPE TEKLİFİ KABUL ETTİ

L’Equipe’te yer alan habere nazaran; Nicolas Pepe Pazartes günü sıhhat denetiminden geçip Beşiktaş’a transfer olmayı kabul ederken, Türkiye’ye transferi bir sefer daha engellendi.

Beşiktaş ile Arsenal ortasındaki muahedenin gözden geçirilmesi ve tüm taraflar ortasında müzakerelerin yine başlatılması gerekiyor. 

Share this content:

Yorum gönder