×

Trabzonspor’un yeni transferi Berat Özdemir: ‘ En çok hamsiyi özledim’

Trabzonspor’un şampiyon olduğu 2021-2022 döneminde forma giyen Berat Özdemir, Suudi Arabistan takımı Al Ettifaq’a transfer olmuştu. Türk Hava Yollarına ilişkin tarifeli uçak ile saat 22.30 sıralarında Trabzon’a gelen oyuncuyu bordo-mavili taraftarlar coşkuyla karşıladı.

Havaalanı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Berat Özdemir, “Yeniden meskenime geldiğim için çok memnunum. Bıraktığımız yerden Trabzonspor armasına daima birlikte hizmet etmeye devam ederiz. Giderken ağlayarak gittim uçakta ancak ne hoş ki bugünleri de görmeyi Allah nasip etti. Sağ olsunlar sevgilerinin karşılığını her vakit alanda vermeye çalıştım. Bu saatten sonra daha fazla çalışarak onlara laik olmaya çalışacağım” tabirlerini kullandı.

‘Ben hazırım’

Beşiktaş maçı hazırlıkları için yarın grupla birlikte çalışmalara başlayacak olan Berat Özdemir, “Ben hazırım, çok âlâ bir hazırlık periyodu geçirdim. 4 maçın 3’ünde birinci 11’de oynadım. Bundan sonrası için kararı verecek olan hocamız hazır bıraktık hazır geldik” diye konuştu.

Şampiyon oldukları dönem stadyumun tamamının dolduğunu belirten Berat Özdemir, “Umarım Beşiktaş maçıyla birlikte o stadyumda oynamaya devam ederiz” dedi.

‘En çok hamsiyi özledim’

Trabzonspor’da 5 numaralı formayı giymesi beklenen Berat Özdemir, “En çok hamsiyi özledim diyebilirim. Öteki gruplar da vardı lakin burası benim meskenim. Trabzonspor masadaysa esasen bahis benim için kapanmış oluyor” tabirlerini kullandı.

Taraftarların sevgi şovları ortasında kendisini bekleyen araca binen oyuncu konaklayacağı otele geçti. Oyuncunun yarın yeni hocası ve grup arkadaşlarıyla tanışmasının akabinde grupla birlikte idmana çıkması bekleniyor.

Share this content:

Yorum gönder