×

Galatasaray’ın rakibi Manchester United’a şok üstüne şok! Ambarat, Antony, Sancho…

Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda Bayern Münih, Manchester United ve Kopenhag’la eşleşen Galatasaray, gözünü birinci 2 gayesine çevirirken, rakiplerin durumunu da yakından takip etmeye başladı. Bilhassa kümenin favorilerinden olan Manchester United’da yaşanan önemli sıkıntılar dikkat çekiyor.

AMRABAT 6 HAFTA YOK

United’ın bu sezonki en değerli transferlerinden Sofyan Amrabat’ın sırtındaki sakatlık sebebiyle 6 hafta kadrodan başka kalacağı açıklandı. Bu da Galatasaray’ın Old Trafford’da 3 Ekim’de oynayacağı kümenin ikinci hafta maçında Faslı yıldızın forma giyemeyeceği manasına geliyor. Fakat United’daki meseleler bununla da hudutlu değil.

ANTONY’NİN BAŞI DERTTE!

Takımın genç starı Antony, eski kız arkadaşına fizikî taarruzda bulunduğu teziyle Brezilya Futbol Federasyonu tarafından ulusal kadro takımından çıkarıldı. İngiliz devinin Antony için nasıl bir hal takınacağı merakla bekleniyor.

SANCHO’NUN CİLT HAG’LA PROBLEMLERİ VAR

Ayrıca United’ın tekrar büyük umutlarla transfer ettiği, fakat bir türlü bekleneni veremeyen Jadon Sancho’nun da hocası Deri Hag’la zahmetleri var. Son Arsenal maçında takıma alınmayan İngiliz yıldız, Hollandalı teknik adamın idman performansını eleştirmesi üzerine, günah keçisi ilan edildiğini açıkladı ve takım dışı kaldı.

Share this content:

Yorum gönder