×

Ripple, Metaco’yu satın aldı

Ripple’dan yapılan açıklamada, kelam konusu satın alma ile şirketin, her türlü kripto varlığı saklama, aktarma ve takas etme teknolojisi sağlayan kurumsal tahlillerini genişleteceği bildirildi.

Metaco’nun, Ripple’ın müşteri tabanına erişim, yeni talebi karşılamak için sermaye ve bankacılık ile kurumsal müşterilerine olan taahhüdünü yerine getirmeye devam edecek kaynaklar yoluyla büyümesini değerli ölçüde hızlandıracağı kaydedilen açıklamada, satın alma bedelinin 250 milyon dolar olduğu aktarıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Metaco’nun yönetici takımı ve müşteri geçmişi ile kurumsal dijital varlık nezaretinde kanıtlanmış bir durumda olduğuna işaret etti.

Metaco Kurucusu ve CEO’su Adrien Treccani ise, misyonlarının kurumların dijital varlık iktisadında başarılı olmalarını sağlamak olduğunu vurgulayarak, satın alma mutabakatının Metaco’nun maksatlarına ulaşmak ve müşterilerine daha süratli paha sunmak için Ripple’ın ölçeğinden ve pazar gücünden yararlanmasını sağlayacağını bildirdi.

Share this content:

Yorum gönder